Tarihçe

GMY Azimler Motor Yenileme, 1968 yılında Mustafa Kır tarafından kurulmuştur. Bugün 2. nesil yöneticileri ile hizmet veren firmamızda her türlü kamyon, iş makinesi, traktör ve binek araç motorunun rektifiyesi, kapak revizyon makinesi, yüzey pürüzlülük ölçüm cihazı, çatlak test makinesi ve yıkama makinesi gibi ileri teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamızın bugün Kahramanmaraş ve çevresinde TSE 11954 belgesi ve ISO 9001:2008 kalite belgesi ile hizmet veren tek motor firmasıdır.

385 Metrekare alanı, sertifikalı 16 personeli 1 servis aracı ile hizmet vermektedir. yetkili ve özel servislere motor yenileme ve silindir kapak revizyon işlerinde hizmet vermektedir.

Firma sektöründe 44 yıllık tecrübesiyle üst düzey hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve ekonomik servis hizmetini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kaliteli hizmeti hep birinci sırada tutan GMY Azimler Motor Yenileme küçük ya da büyük iş ayrımı yapmadan her ürünü aynı hassasiyet ve özenle işlem yapan her müşterisine aynı hassasiyetle hizmet veren bir yaklaşımdadır.

GMY Azimler Motor yenileme günümüzde hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek makine parkı kalite standartları ve personel gelişimi gibi konularda daima yenilikçi olmaya özen gösteren bir firmadır. Hizmet farkımızı sizlere sunmaya memnuniyetle hazırdır.